Archief van Gemen, genealogie en stamboom

Anna Catharina van Geemen

Name
Anna Catharina van Geemen
Given names
Anna Catharina
Surname
Geemen (Geemen, van)
Also known as
Anna Catrina van Geemen
Birthyes

Birth of a brotherAbraham van Gemen
about April 1746
Christening of a brotherAbraham van Gemen
April 8, 1746
Marriage of a siblingBernardus van GeemenMaria de SmidtsView this family
April 7, 1761
Death of a motherJannegje van Dierenthorst
before 1767

Notariele akte
Scheiding - van de boedel van Abraham van Geemen en zyn overleden vrouw
March 24, 1767
Address: huizinge en erve - naar Abraham van Geemen -; oz Springweg zuidhoek Stroosteeg huizinge en erve; oz Springweg digt by de Haverstraat of Gortsteeg huizinge; nz Stroosteeg stukje warmoesiersland, nu tot een tuin aangelegt, groot 30 roeden; wz Buursteeg
Marriage of a parentAbraham van GemenMagdalena Eva van MansfeldView this family
April 25, 1767
Notariele akte
Testament Anna Catharina van Geemen
May 15, 1767
Notariele akte
Verkoop onroerende goederen door Anna Toelaar
September 25, 1767
Address: Soort object: huizinge of kamere en erve Locatie: nz Romerborgerstraat Belendingen: achter en ow: Jan van Nes, medicinae doctor ww: kinderen en erven Lodewyk Battilly en Johanna Catharina van Korbag
Notariele akte
Schuldbekentenis - f.750,- restant koopsom huis noordzyde Romerborgerstraat in Utrecht
September 25, 1767
Address: huis noordzyde Romerborgerstraat in Utrecht
Notariele akte
Testament Jannitje van Geemen
January 14, 1768
Marriage of a siblingJacobus MeessenJannigje van GemenView this family
November 24, 1768
Address: Geertekerk Utrecht

Marriage of a parentAbraham van GemenGeertruijd BerdotView this family
September 9, 1769
Notariele akte
Koop en verkoop onroerend goed
May 5, 1772
Notariele akte
Procuratie
August 13, 1773
Death of a brotherBernardus van Geemen
1781

Burial of a brotherBernardus van Geemen
January 19, 1781
Note: In de kerk begraven, de klok werd een uur geluid en de begraafkosten bedroegen 1 gulden en 4 stuivers
Death of a brotherAbraham van Gemen
calculated January 1786

Burial of a brotherAbraham van Gemen
January 24, 1786
Burial of a sisterJannigje van Gemen
February 7, 1786
Religion: Nederduits gereformeerd
Deathyes

Family with parents - View this family
father
mother
Marriage:
brother
1 month
sibling
Bernardus van Gemen
Birth: about February 1731 24Utrecht, Nederland
Death: before 1733Utrecht, Nederland
3 years
brother
7 years
sister
herself
brother
Father’s family with Jannetje Berends - View this family
father
step-mother
Marriage: May 9, 1730Utrecht, Nederland
Father’s family with Magdalena Eva van Mansfeld - View this family
father
step-mother
Marriage: April 25, 1767Utrecht, Nederland
Father’s family with Geertruijd Berdot - View this family
father
step-mother
Marriage: September 9, 1769Utrecht, Nederland

Notariele akteU236a004_13.PNG
U236a004_13.PNG
Format: image/png
Image dimensions: 770 × 589 pixels
File size: 67 KB
Type: Certificate
Notariele akte
U236a004_13.pdf
Format: application/pdf
File size: 176 KB
Type: Certificate
Notariele akteU236a004_71.PNG
U236a004_71.PNG
Format: image/png
Image dimensions: 643 × 354 pixels
File size: 34 KB
Type: Certificate
Notariele akte
U236a004_71.pdf
Format: application/pdf
File size: 64 KB
Type: Certificate
Notariele akteU236a004_49.PNG
U236a004_49.PNG
Format: image/png
Image dimensions: 757 × 578 pixels
File size: 57 KB
Type: Photo
Notariele akte
U236a004_49.pdf
Format: application/pdf
File size: 80 KB
Type: Certificate
Notariele akteU236a004_50.PNG
U236a004_50.PNG
Format: image/png
Image dimensions: 666 × 388 pixels
File size: 44 KB
Type: Certificate
Notariele akteU236a004_29.PNG
U236a004_29.PNG
Format: image/png
Image dimensions: 645 × 360 pixels
File size: 34 KB
Type: Certificate
Notariele akte
U236a004_29.pdf
Format: application/pdf
File size: 64 KB
Type: Certificate
Notariele akte
U252a00521.pdf
Format: application/pdf
File size: 176 KB
Type: Certificate
Notariele akteU252a00521.PNG
U252a00521.PNG
Format: image/png
Image dimensions: 504 × 678 pixels
File size: 53 KB
Type: Certificate
Notariele akte
U252a005_68.pdf
Format: application/pdf
File size: 3,433 KB
Type: Certificate
Notariele akteU252a005_68.PNG
U252a005_68.PNG
Format: image/png
Image dimensions: 499 × 785 pixels
File size: 76 KB
Type: Certificate